Pozvánka na seminář "Péče o seniory a dlouhodobě nemocné" v Německu

Kancelář transferu technologií Jihočeské univerzity ve spolupráci se Zdravotně sociální fakultou JU srdečně zvou na seminář "Péče o seniory a dlouhodobě nemocné", který se uskuteční ve středu 7. 2. 2018 v německém Grainetu.

Tato akce je pořádaná v návaznosti na již proběhlý a velmi úspěšný seminář, který se konal v listopadu minulého roku na Jihočeské univerzitě (více info zde). Zdravotně sociální fakulta opět představí svou činnost v oblasti výzkumu a vývoje a nabídku možné spolupráce, tentokráte cílenou na německý firemní a státní sektor. V rámci semináře bude probíhat výstava "Smyslová aktivizace seniorů", bude  přítomen host z Městského úřadu Prachatice, který uvede své cenné zkušenosti ve spolupráci se sociálními institucemi, a úvodním slovem a představením Technologické agentury ČR hosty přivítá předseda TA ČR, dr. Petr Očko.

Realizace semináře proběhne v rámci projektu č. 48: Vybudování znalostního a technologického transferu v příhraničním prostoru Jihočeského kraje a Dolního Bavorska podpořeného z Programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Bavorsko Cíl EÚS 2014-2020.

Pozvánka na tuto akci v českém jazyce je k dispozici zde, případně v německém jazyce zde.

Účast na semináři je bezplatná, přihášení je možné nejpozději do 26. 1. 2017 na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ETZ Text DCZ sRGBEUHinweis DCZ sRGB