Speciální kosmetické krémy s obsahem extraktu ze Sturgeon Friendly Caviar®

Fakulta rybářství a ochrany vod přináší novinku na poli speciální péče o pleť. Pro výrobu Sturgeon Friendly Caviar® kosmetiky využíváme extrakt z jiker jeseterů chovaných na fakultní farmě. 

Náš způsob získání jiker je ale inovativní a odlišuje nás od konkurence. Kaviár totiž získáváme speciální metodou, při které jeseteři zůstávají naživu. A protože při tomto způsobu nikdy žádné rybě neublížíme, nazvali jsme takto získaný produkt jako přátelský k jeseterům, tedy Sturgeon friendly®. Tento motiv je také zvolen na jako ochranná známka našich produktů. Vlastnoručně zpracovaný extrakt z jiker pak používáme jako unikátní složku speciálně vyvinuté kosmetiky. Od počátku jsme chtěli, aby naše kosmetika byla maximálně účinná. Proto jsme zvolili cestu nejvyšší kvality. Kromě šetrného zacházení s jesetery se tak naše kosmetika vyznačuje rovněž vysokou koncentrací Sturgeon friendly® extraktu na úrovni až 0,5%.

Speciální denní krém s kaviárovým extraktem je lehký denní krém k péči o pleť obličeje, krku a dekoltu. Kromě speciálního kaviárového extraktu obsahuje v gelokrémovém základu kvalitní avokádový a olivový olej, pantenol, vitamin E, hydratační látky rostlinného původu a další hodnotné kosmetické suroviny. Má regenerační, hydratační a zjemňující účinky. Dá se použít i jako podklad pro make-up.

denni krem

Složení  Ingredients /INCI/ : Aqua, Squalane, Persea Gratissima Oil, Olea Europaea Oil, Glycerin, Panthenol, Polyacrylamide, Caviar Extr., Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate,  Phenoxyethanol, C13-14 Isoparaffin, Polysorbare 80, Laureth-7, Amorphophallus Konjac Root Extr., Ethylhexylglycerin, Propyl Gallate, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Geraniol

Speciální noční krém s kaviárovým extraktem je lehký noční krém na bázi moderní koncepce emulze typu w/o. Vytváří na pleti obličeje, krku a dekoltu velmi lehkou, ale účinnou pečující ochrannou vrstvu. Dá se proto použít i jako denní krém pro suchou pleť, popřípadě krém do nepříznivého počasí. Kromě speciálního kaviárového extraktu, obsahuje skvalan a tekutý vosk rostlinného původu, bambucké máslo, vitamin E, pantenol a rostlinné hydratační látky.

nocni krem

Složení  Ingredients /INCI/ : Aqua, Squalane, Glycerin, Panthenol, Polyacrylamide, Tocopheryl Acetate, Oleyl Erucate, Glyceryl Oleate, Phenoxyethanol, Laureth -7, Glyceryl Stearate, Caviar Extr., Butyrospermum Parkii Butter, Amorphophallus Konjac Root Extr., C13-14 Isoparaffin, Ethylhexylglycerin, Propyl Gallate, Parfum, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

Co nabízíme?

Nabízíme prodej finálních produktů, více informací zde

Majitel licence: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod 

Kontaktní osoba:

RNDr. Růžena Štemberková

Mobil: +420 702 027 182

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.